Merak Edilenler

ISO Hakkında

20.04.2017 15:17

Hizmetlerimiz ISO Belgesi

ISO Belgesi ve ISO belgelendirme ile ilgili vermiş olduğumuz hizmetleri detaylı bir şekilde sunuyoruz. Son kullanıcı odaklı çalışmalarımız çerçevesinde verdiğimiz hizmet işletmenizin kar amacını öncelik ederek ilerlemektedir. Bu bağlamda ekip olarak ilermek ve akıllı tercihlerle karar vermek büyük önem arz etmektedir.

ISO 9001 Belgesi, ISO 22000 Belgesi, ISO 14001 Belgesi, ISO 18001 Belgesi, ISO 10002 Belgesi, ISO 27001 Belgesi, CE Belgesi.

17.03.2017 16:44

ISO nedir ve ISO Hakkında

ISO, 23 Şubat 1947 yılında İsviçre'nin Cenevre şehrinde kurulan dünya çapında geçerliliği olacak şekilde standartlar yayınlamak ve böylelikle ürünlerin/hizmetlerin uluslararası dolaşımına katkıda bulunma amacını güden ve Uluslararası Elektroteknik Komisyonu'nun çalışma sahasına giren elektrik ve elektronik mühendisliği konuları dışında, bütün teknik ve teknik dışı dallardaki standartların belirlenmesi çalışmalarını yürütmek gayesiyle kurulmuş olan Uluslararası Standartlar Organizasyonu (International Organization for Standardization)'nun kısaltılmış halidir. 

ISO'ya halen 162 ülke üyedir. Organizasyon üyesi olan millî birimler kendi ülkelerinde standartlar konusunda en yetkili kuruluşlardır. Her ülke teşkilatta yetkili bir organ tarafından temsil edilir. 

16.03.2017 22:50

ISO Belgesi Hakkında

ISO belgesi, son kullanıcı memnuniyeti odaklı olarak oluşturulan kalite yönetim sistemidir. Uluslar arası standardizasyon örgütünün kabul gördüğü, kurum ve kuruluşlarda olması gereken teknik donanım ürün veya hizmetin son kullanıcıya ulaşana kadar sahip olması gereken gerekliliklerini konu alır. Bu gerekliliklerin yerine getirilmesi son kullanıcı memnuniyeti baz alındığında prensipli başarılı bir sonuç vermektedir. Yasal zorunluluk teşkil etmeyen ISO belgesi daha çok gönüllük esasına dayalı olması ve bu belgeyi almanın gerekliliği ticari ve sosyal bir sorumluluk olmaktadır.