ISO Kalite Belgesi Veren Firmalar

iso-kalite-belgesi-veren-firmalar

ISO Kalite Belgesi almak isteyen firma ve işletme yapılarının, ISO Kalite Belgesi verecek olan denetçilerinin bakacağı standartları taşıyor olması gerekir.  Çözüm Patent ISO Kalite Belgesi almak isteyen firma ve işletmelerin bu hususta yıllardır yanında olmaktan gurur duymaktadır.

ISO Sertifika Programları Hakkında Bilgi için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz
isobelgesial.com/iso-sertifika-programlari/

Bir işletme veya firmada bulunması gereken standartların oluşması ile verilebilen ISO Kalite Belgeleri belirli kuruluşlar ve bu kuruluşlar tarafından akredite edilmiş firmalarca verilmektedir. Bağımsız denetleme mekanizmaları ile yapılan incelemeler neticesinde verilen ISO Kalite Belgeleri geçerliliği olan sertifikalardır. ISO Kalite Belgesi Veren Firmalar belirlemeyi akredite eden kuruluş Türk Akreditasyon Kurumudur. 4 Kasım 1999’da kurulan Türk Akreditasyon Kurumu;  4457 sayılı kanun kapsamında kurulmuştur.

iso-kalite-belgesi

Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığına bağlı özel hukuk hükümlerince yetkilendirilmiş kamu kurumundan akredite edilen firmalar ISO Kalite Belgesi verebilirler. Bu kuruluşlar ISO Kalite Belgesi verirken ISO Kalite standartlarına uymak zorundadır. Gerçekleştirilen denetimleri bu hususlara dikkat ederek gerçekleştirmeyen ve standartlara uymayan firmalara belge verdiği tespit edilen yetkili firmaların akrediteleri Türk Akreditasyon Kurumu tarafından iptal edilerek cezai işlem başlatılır. Kurumun ana sayfasına girildiği zaman oradaki sorgulama ekranından belge işlemleri için anlaştığınız firmanın akredite olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.

ISO Belge Sorgulama Nasıl Yapılır? sorusuna cevap arıyorsanız ilgili içeriğimizi inceleyebilirsiniz.
isobelgesial.com/iso-belge-sorgulama-nasil-yapilir/

ISO Kalite Belgesi Veren Firmalar piyasada oldukça bulunur. Fakat Çözüm Patent olarak alanında uzman kadromuz ve referanslarımız ile sizlere rakiplerimizden üstün kaliteli hizmet vermek için durmadan çalışıyoruz. ISO belgesi hakkında sizlere hizmet veren firmamız bir telefon kadar uzağınızda.

Teklif İsteme Formu

_

    Yorumlar devre dışı bırakıldı.